Projeler

Babylon

Babylon App

Babylon konserlerini takip etmek, mekanlar hakkında bilgiye ve müzik dünyasından haberlere ulaşmak, Radyo Babylon’u dinlemek, bilet okutup puan biriktirmek ve QR kod okutarak avantajlardan yararlanmak için geliştirdiğimiz Babylon uygulaması çok yakında App Store ve Google Play’de bulacaksınız. CRM, CMS, radyo gibi kaynaklardan beslenen ve loyalty işlevlerini son kullanıcıya ulaştıran bu kapsamlı uygulama yayına çıkmak üzere.

Mapfre

Mapfre

Mapfre Tur Assist saha ekipleri için geliştirdiğimiz yol yardımı, çekici ve XXXX uygulamaları ile Tur Assist’in süreçlerinin mobil cihazlara taşınmasını sağlıyoruz. Konum servisleri ile araç sahipleri çekiciyi canlı olarak takip edebiliyorlar. Araç teslimlerinde Android cihazdan çekilen fotoğraflardan plaka tanıma sistemi ile plakalar otomatik olarak okunuyor.

Mitsubishi

Mitsubishi Artırılmış Gerçeklik

Mitsubishi klima Keşfetteam ekibi yaptığı keşif ziyaretlerinde iPad uygulamamızı duvarda klimanın durmasını istediği yere çevirerek iPad ekranından klimanın nasıl görüneceğini sanal artırılmış gerçeklik ile 3 boyutlu olarak görüntülüyorlar.

Turkcell

Turkcell Mobil Network Raporları

Turkcell network ekibi ve büyük çözüm ortakları tarafından kullanılan NBoard Mobile uygulaması ile sahadaki network durumu, alarmlar ve performans göstergeleri 5 dakikalık çözünürlükte takip ediliyor ve push bildirimler ile hızlıca aksiyon alınması sağlanıyor. iOS ve Android ortamında çalışan uygulama, geliştirmiş olduğumuz bulut ürünü olan CollabMobile’ın teknolojisini kullanıyor.

Opet

Opet IK Mobil Raporlama

Opet insan kaynakları bilgileri, yöneticiler tarafından SAP sistemine entegre çalışan IK raporlarını günlük olarak takip edilebiliyor ve çalışan CV’leri görüntülenebiliyor. iOS ortamında çalışan uygulama geliştirdiğimiz CollabMobile teknolojisini kullanıyor.

SpeedApp

SpeedApp Değerlendirme Raporları

“Veriyi; basit, anlaşılabilir ve mobil sevenler için Speed App” sloganıyla yola çıkan Speed Medya, iOS ve Android cihazlar için geliştirdiğimiz ve CollabMobile mobil raporlama teknolojisi üzerine kurulu uygulama ile “Dün en çok izlenen program hangisi? Hangi kanal ne kadar izlenmiş? Bu ayın en çok yatırım yapan reklam vereni kim?” sorularının cevaplarını yanınızda taşımanızı sağlıyor.

Kookai

Kookai Satış Raporları

Avustralyalı hazır giyim firması Kookai Australia, satış ve stok raporlarını CollabMobile teknolojisi ile iOS ve Android cihazlardan takip ediyor. Firmanın POS sistemine entegre ettiğimiz raporlar 15 dakikalık aralıklarla bilgieri firma yöneticilerine ulaştırıyor.

Turkcell Business Apps

Turkcell İş Uygulamaları

Turkcell bünyesinde kullanılmak üzere güncel web teknolojilerini kullanarak birçok raporlama ve iş akışı uygulamaları geliştirdik.Tukcell personeli ve büyük çözüm ortakları geliştirdiğimiz web uygulamaları ve raporlama arayüzleri ile daha verimli ve etkin olarak çalışmalarını sürdürmektedirler. Turkcell için geliştirdiğmiz uygulamalardan bazıları; MyDashboard Plus, ICTSLM, Crowded Events, Event Entry, NBoardWeb, NBoardMobile, OutsourceManagement, Network Analytics, Vendor Management.